Siste
1 2 3

Om oss

Tydelig og tilgjengelig

I snart tjue år har Tank hjulpet små og store kunder over hele landet med å skape verdi gjennom god design. Oppgavene er aldri like, men målet vårt er alltid det samme: Å skape tydelig og tilgjengelig design som fungerer over tid.


STRATEGISK HÅNDVERK

De beste resultatene blir til gjennom utveksling av kunnskap og ideer. Vi legger opp prosjektene slik at kunde og dedikert team får jobbe tett sammen. Gjennom skreddersydde strategiske og kreative prosesser, kombinert med kompromisstløst håndverk, lager vi helhetlige løsninger som virker.

Ansatte

  • Monica Kvinge

    Daglig leder & partner
    monica@tank.no
    +47 918 52 722

  • Ina Branteberg

    Kreativ leder & partner
    ina@tank.no
    +47 413 33 170

  • Helge Persen

    Designrådgiver & partner
    helge@tank.no
    +47 413 33 172

  • Daniel Brox Nordmo

    Grafisk designer
    daniel@tank.no
    +47 482 89 798

  • Nicolas Ness Turco

    Grafisk designer
    nico@tank.no
    +47 971 19 215

  • Mari Pünther

    Grafisk designer
    mari@tank.no
    +47 938 69 253

  • Jarle Wathne Johansen

    Grafisk designer
    jarle@tank.no
    +47 919 11 881

  • Vetle Berre

    Grafisk designer
    vetle@tank.no
    + 47 452 51 914

  • Suzanne Svendsen

    Grafisk designer (i permisjon)
    suzanne@tank.no
    + 47 958 56 278


Trykk her for å komme til Tank Tromsø