Siste
1 2 3 4

Om oss

Alle er unike og har en historie å fortelle. Gjennom design formidler vi din historie slik at den effektivt treffer de du vil nå. Med din kunnskap og vår kompetanse, utvikler vi design som virker.

Tank Design ble etablert i 1999 og har nå kontorer i Oslo, Trondheim og Tromsø. Hos oss er nær alle utøvende designere. Vi elsker faget vårt og jobber med alle disipliner innen grafisk design – og vi bærer med oss entusiasmen og troen fra studiedagene om at design kan redde verden, litt.

For oss er god design et resultat av kunnskap, kreativitet og kompromissløst håndverk. Vår arbeidsprosess er derfor like enkel som den er grundig. Vi skaffer oss nødvendig innsikt, utforsker muligheter og sørger for solid utførelse av veien som er valgt. 

Vi tror samarbeid skaper de beste resultatene og legger opp til at kunde og designer kan jobbe tett sammen.

Ansatte

  • Monica Kvinge

    Daglig leder & partner
    monica@tank.no
    +47 918 52 722

  • Ina Brantenberg

    Kreativ leder & partner
    ina@tank.no
    +47 413 33 170

  • Helge Persen

    Designrådgiver & partner
    helge@tank.no
    +47 413 33 172

  • Daniel Brox Nordmo

    Grafisk designer
    daniel@tank.no
    +47 482 89 798

  • Oda Wahl

    Grafisk designer
    oda@tank.no
    +47 986 04 700

  • Mari Pünther

    Grafisk designer
    mari@tank.no
    +47 938 69 253

  • Jarle Wathne Johansen

    Grafisk designer
    jarle@tank.no
    +47 919 11 881

  • Suzanne Svendsen

    Grafisk designer
    suzanne@tank.no
    + 47 958 56 278

  • Jenny Gundersen

    Junior Grafisk designer
    jenny@tank.no
    +47 994 63 685

  • Hans Erik Møller

    Frilanser
    hans@tank.no
    +47 918 54 842